Ana Sayfa / Genel / Türk Malı İmplantın Özellikleri ve Fiyatları

Türk Malı İmplantın Özellikleri ve Fiyatları

Eksik dişlerin kök ya da vida formatında dişlerle telafi edilmesi işlemine implant tedavisi denilmektedir. İmplant tedavisinde birçok marka ve ithal ürün seçeneği vardır. Türk malı implant; ithal implantlardan daha ucuz olan, kaliteden ödün vermeyen bir şekilde üretimi de yapılan ürünlerden oluşmaktadır. Ülkemizde gün geçtikçe implant üretimi artmakta, fiyat kalite performansı açısından ithal ürünlerin yerini aratmamaktadır. Böylece implant yaptırmak isteyip de fiyatından dolayı yaptıramayan birçok kişiye alternatif sunulmaktadır. implant diş ne kadar? Sorusu sürekli sorulan sorular arasında yer alır.

Türk Malı İmplantın Özellikleri
Türk malı implantların bazı özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • İthal implantlardan hem kullanım olarak hem de görünüş olarak farkları yoktur.
  • Türkiye’de yer alan implant üretim fabrikaları gün geçtikçe artmakta bu durum da yerli implant teknolojisi ve üretimini daha iyi noktalara getirmektedir.
  • İthal implantlardan uygulama anlamında bir farkı yoktur. Onlar gibi uzun vadede en garantili kullanımı sağlar.
  • Fiyat konusunda; ithal ürünlere nispeten daha düşük maliyetli olma özelliği taşımaktadır. Bu da Türk malı implantın avantajıdır.
  • Türk malı implantlarda kemikle vidanın kaynaşmasının başarılı bir şekilde sağlandığı onaylanmıştır.

Türk Malı İmplant Fiyatları Hakkında Genel Bilgilendirme

İster ithal implantlar için olsun, ister yerli implantlar için olsun; sabit bir fiyat bilgisi verebilmek sağlık konusunda pek mümkün olmamaktadır. Yerli implant fiyatlarını etkileyen birçok husus bulunmaktadır. Diş hekiminin tecrübesi, kullanılan ek parçalar ve ana malzemelerin kalitesi, modeli, sayısı, uygulama süresi, kaç dişe yapılacağı, protez uygulama aşamasında kat edilecek mesafe, protez uygulamasındaki malzemelerin kalitesi, modeli, sayısı, uzun soluklu bir tedavi şekli olması gibi faktörler; yerli implant fiyatlarında değişkenlik gösterecektir. Türk malı implant fiyatları için sizler de bilgi edinebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir