Ana Sayfa / Genel / Kayseri’nin En iyi Diş Hekimi (İmplant)

Kayseri’nin En iyi Diş Hekimi (İmplant)

Son yıllar da Diş sağlığı konusunda ” implant tedavisi” bu alanda devrim niteliğinde bir başarının oluşmasına imza atmıştır. Ülkemizde de kısa sürede yaygınlaşan özellikle Kayseri implant uygulaması, bu konuda uzman kişilerin ellerinde yapıldığı zaman ana dişinizden hiçbir farkı olmayan bir başarı yakalamaktadır. Kayserili hemşerilerimiz için bu yazımızda; Kayserinin en iyi diş doktoru kimdir sorusunun yanıtını arıyoruz.

Malumunuz olduğu gibi Kayseri büyük şehir olan bir ilimizdir. Büyük şehir olmasından kaynaklı olarak da ilimizde sağlık sektöründe de çok başarılı hekimler bulunmaktadır. Hekim çeşitliliğinin çok olması tabi ki doğal olarak insanların, diş sağlığı konusunda kimi seçecekleri konusunda bir gelgit yaşamalarına neden olmaktadır. Fakat bizim size bu konuda yardımcı olabilmek adına, bazı tavsiyelerimiz olacaktır. Düşündüğünüz diş tedavisine göre hekim belirlemelisiniz. Örneğin; 20’lik diş tedavisinde uzman olan bir doktor aynı şekilde implant tedavisinde uzman olmayabilir.

Kayseri de implant denildiği zaman akla ilk gelen isim; ” Dr.Erol Özgür OKTAY” beydir. Neden mi? Bu doktorumuz; diş eti tedavisi ve implant üzerine uzmanlaşmış, hatta ” Bilim Doktoru ” unvanını almış bir bilim insanıdır. İmlant tedavisinin zorluklarını bilen hastalar, bu konuda tecrübesi çok olmayan doktorları asla tercih etmezler. Çok iyi bir araştırma sonucunda, bu alanda en iyi hekim kim ise onunla bu tedavi sürecini yürütürler.

Doktor Erol beyin bu konuda ki en önemli artısı da, implant tedavisi için ön hazırlık olarak bazen gerek duyulan diş eti tedavisi konusunda da çok iyi olmasıdır. Bu özellikleri ile Kayserinin En iyi Diş Hekimi kimdir sorusunun yanıtı olarak biz size sadece Doktor Erol Özgür OKTAY bey efendiyi işaret ederiz. Tabi ki karar ve seçim yine size aittir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir