Ana Sayfa / Genel / Kayseri’de en iyi implant yapan hekim kim?

Kayseri’de en iyi implant yapan hekim kim?

Dişlerin zamanla birçok nedene bağlı olarak düşmesi durumu yaşanabilir. Bu gibi durumlarda ise eksik diş yerine doğal görünümlü ve kullanışlı diş yapılması gerekir. Günümüzde diş kayıpları için en çok tercih edilen yöntemlerden biri kuşku yok ki, implant uygulamasıdır. Bu uygulama dünya genelinde birçok uzman diş hekimi tarafından gerçekleştirilmekte ve başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Diş çekimi ile ya da farklı nedenlerden dolayı diş kaybı yaşamışsanız hemen sonrasında implant uygulamasını tercih edebilirsiniz. Eğer eksik diş olan bölgede anında bu uygulamayı yaptırmazsanız diş etinde erime olacaktır. Bunu engellemek içinse implant doktoru ile yapacağınız görüşme ile durdurabilir ve sağlıklı gülüş ve dişlere bu uygulama sonrasında sahip olabilirsiniz.

Kimler Bu Uygulamayı Yaptırabilir?

Genel sağlık durumu iyi olan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.  Bu uygulama için uzman diş hekimi kararı oldukça önemlidir. Sağlıklı dişetleri ve çene kemiğinde erime fazla olmayan herkes implant tedavisinden yararlanabilir. Bazı durumlarda kemiğin miktarı değiştiğinden bu konuda uzman desteği ve görüşü son derece önemlidir. Kayseri implant fiyatları araştırması sonrasında implant yerleşimi için yeterli görülüp görülmeyeceği uzman diş hekimin kararı sonrasında belirlenir.

Eğer kemik kaybı fazla olmuşsa farklı teknikler tercih edilir. İmplant yerleştirilmesi için uygun alt yapı sağlanması sonrasında yapılabilecek bir uygulama olan implant yerleşimi son derece önemli ve başarılı bir şekilde uygulanan uygulamalardan biridir. Siz de eğer diş eksikliği şikayetiniz var ise en kısa sürede uzman diş hekimine giderek tedavi aşamaları hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve tedavi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak isteyenlerin sağlık problemi olmaması ve her hangi bir rahatsızlığının olmaması gerekir. Bu gibi bir şikayet ve problem varsa mutlaka uzman diş hekimi ile paylaşılmalıdır.

Size bu konuda önerebileceğimiz hekim Dr. Dt. Erol Özgür Oktay olacaktır.

http://ortoperio.com.tr/doktor/erol-ozgur-oktay-3.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir