Ana Sayfa / Genel / Kayseri Özel İmplant Kliniği

Kayseri Özel İmplant Kliniği

Sağlıklı yaşamın ilk koşulu, ağız temizliği ile başlar. Çünkü insan bedeni, mikroplarla en kolay ve hızlı şekilde ağız yoluyla tanışır. Bundan dolayıdır ki aileler ve doktorlar, küçük yaşlardan itibaren ağız sağlığının önemini çocuklara anlatmaya çalışırlar. Sağlıklı bir ömür sürebilmek için, küçük yaşlardan itibaren ağız sağlığımızı dikkat etmeliyiz ve günde en az 3 kere dişlerimizi fırçalamalıyız. Aksi taktirde çok genç yaşlarda diş kayıplarıyla tanışmak zorunda kalırız.

Kayseri ilimiz de bu konuda etkili şekilde çocuklarımızı bilgilendiren ve tedaviler uygulayan diş sağlık merkezlerimiz bulunmaktadır. Özellikle bu merkezlerden Diş implant hastanesi en üst düzeyde teknolojiye sahip olan, Kayseri’nin gurur kaynağı olan bir sağlık merkezidir.

Her ne kadar çocuklar için uygun bir tedavi olarak implant tedavisi uygulanmasa da, en azından dişlerini kaybetmeleri durumunda, yaşayacaklarını görmeleri ve öğrenmeleri açısından mutlaka bu hastaneye götürmenizi tavsiye ederiz. Çünkü diş çakma olarak da bilinen bu yöntem, hiçte kolay bir tedavi süreci değildir. Bunu öğrenen çocuklar, eminim ki dişlerinin kıymetini daha iyi kavrayacaklardır ve ona göre diş bakımlarına ağırlık vereceklerdir.

Kayseri implant denildiği zaman akla ilk olarak bu diş hastanesi gelse de, bu hastanenin yanı sıra; Dr.Erol Özgür OKTAY bey de bu konuda şehirde en çok adından söz ettiren kişidir. Doktorumuzun bu konuda yapmış olduğu başarılı çalışmalar tüm Kayseri’nin malumudur. Doktorumuz bu konuda yapmış olduğu çalışmalarla ” Bilim Doktoru” unvanını da almaya hak kazanmıştır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir