Ana Sayfa / Genel / Kayseri İmplant Tedavilerinde Üst Sıralarda!

Kayseri İmplant Tedavilerinde Üst Sıralarda!

İmplant tedavisinde genel amaç, diş eksikliği olan kişilerde estetik kaygıyı ortadan kaldırmaktır. Ayrıca diş eksikliklerinde yaşanan çiğneme problemleri de bu sayede ortadan kalkmaktadır. Kayseri İmplant bu konuda başarılı operasyonlar gerçekleştirerek, hastaların estetik sorunlarını ve konuşma bozukluklarını ortadan kaldırmaktadır. Daha çok farklı sebepler ya da travma sonucunda dişlerini kaybetmiş kişiler için önerilen bu tedavi uygulaması yapılmadığında birçok soruna neden olabilir. Çene kemiğinde erime yaşanabileceği gibi protez kullanımı da oldukça zorlaşacaktır.

Kayseri İmplant, diş eksikliğinde estetik sorunları ortadan kaldırmak için başarılı bir şekilde tedavi uygulamaktadır. Bu konuda aktarılan sorulardan biri de hangi durumlarda implant yapılmalıdır şeklindedir. Çene ekleminde sorun yaşayanlar, diş kaybı ve konuşma bozukluklarında bu tedavi yöntemi tercih edilmektedir. İmplantlar, kişilerin ağız sağlığı için çok önemlidir. Farklı bir nedenle dişlerini kaybetmiş kişiler için çok idealdir. Dişlerin eksik olduğu yerlerde bir süre sonra çene kemiği etkilenmeye başlar ve erime yaşanabilir. Sorunlu dişlerin çekilmesinin ardından implant tedavisi yapılan bölgede bu erime büyük oranda azalır.

Genel anlamda sağlık durumu iyi olan ve diş etleri bu tedaviyi destekleyecek olan kişilere uygulanan bu tedavinin başarı oranı çok yüksektir. Bazen, kişilerde kemik yapısı, tedavinin yapılmasını engelleyebilir. Bu yüzden uygun alt yapı sağlandıktan sonra implantlar ağıza yerleştirilmektedir. Kolay bir şekilde gerçekleştirilen bu tedavi 2 aşamada tamamlanır. Cerrahi uygulamaya gerek duyulmadan standart bir şekilde yapılabilmesi için, implantın kullanılacağı bölgeye lokal anestezi yapılır. Daha sonra dişeti dikkatli bir şekilde kaldırılır ve kemik bölgesinin duruma uygunluğu tespit edildiğinde implantlar yerleştirilir. Diğer aşama ise implantın kemikle beraber bütünleşmesi için kemiğin durumuna ve uygulanan bölgeye göre bir süre bekletilmesidir. Daha sonra protez dikkatli bir şekilde takılır.

Kayseri İmplant tedavisi bu aşamaların ardından başarılı bir şekilde operasyonu sonlandırmaktadır. Bu anlamda uygun implant fiyatlarıyla birlikte hizmet alabilir ve dişlerinizdeki estetik kaygıları ortadan kaldırabilirsiniz. İmplantın kemikle bütünleşmesinin ardından daha sağlıklı ve güzel görünümlü dişlere sahip olacağınızı unutmayın. Kayseri’de implant tedavisi bu anlamda sorunsuz bir şekilde uygulanmaya devam edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir