Ana Sayfa / Genel / İmplant fiyatları ne kadar? 2017 İmplant ve ameliyat fiyatları

İmplant fiyatları ne kadar? 2017 İmplant ve ameliyat fiyatları

İmplant fiyatları en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Ameliyatta tercih edilen malzemelerin orijinal ve ithal malzemelerden oluşması nedeniyle fiyatların oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca işlem yapılırken yüksek teknolojik imkânlar tercih edildiği için de fiyat konusunda yüksek bir meblağ ile karşılaşabilirsiniz. Elbette implant fiyatları ne kadar sorusuna verilecek ne uygun yanıt, işlemi yapacak olan hekim tarafından verilecektir.

Döviz kuruna göre ödeme yapılan bu tedavinin yerleştirme sırasındaki karmaşıklığı ve uzunluğu da fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Bunun yanı sıra kullanılacak olan protez şekline göre değişen fiyatlar, hastanın ihtiyaçlarına bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. 500,00 TL ile 3,000,00 TL arasındaki ücretlerle sizler de tedavi sürecine başlayabilir ve hizmet alabilirsiniz. Tedavi fiyatını belirleyen diğer faktörler de vardır. Kullanılan vidanın markasının yanı sıra tedavinin garanti süresi de önemlidir.

Klinikler, tedavinin ilerleyen süreçlerinde sorun yaşamamak için uzun dönem garanti verebilmektedir. Bu durum tedavinin maliyetini artırmaktadır. Ayrıca garanti süresi az olan implant tedavileri de vardır. Kliğini tercih ederken başarılı ve güvenilir hekimlerden hizmet almanızı tavsiye ediyoruz. Uygulanan implant vidaların üzerine yapılması düşünülen protez çeşidi de fiyat faktörünü etkilemektedir. Doğru bir protez seçimi yapılmadığı sürece vidaların ömrü kısa olacaktır. Hareketli protez, yapıştırıcı protez ve sabit protez gibi farklı çeşitleri olan bu ürünler ucuz ya da pahalı olarak sınıflandırılmaktadır.

İmplant fiyatları ne kadar ile ilgili olarak verdiğimiz bu bilgilerin yanı sıra uygulamanın avantajlarının da bilinmesi önemlidir. Ameliyattan sonra daha iyi çiğneyebilme özelliği kazanabilir ve her istediğinizi rahatlıkla tüketebilirsiniz. Bilindiği üzere çok daha iyi bir estetik görünüme ulaşacak ve özgüveninizi geri kazanabileceksiniz. Sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda da birçok avantaj sağlayan bu uygulama sonunda daha sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz.

Gerçekleştirilecek tüm implantların başarılı olmadığını da söylemek gerekiyor. Tercih edeceğiniz klinik ve doktor faktörlerine göre değişen bu durum, uygun bir şekilde ameliyatın gerçekleşmesi sürecine kadar devam eder. Yapacağınız araştırmalar sonucunda size uygun olan implant tedavisini tercih edebilir ve bütçenizi tamamladıktan sonra işleme başlayabilirsiniz.

yorumlayın

  1. Slm
    Ben Almanyadan geliyorum ve 2 Alman Implant yapdirmak istiyorum.
    Nekadar sürede olur ve ücreti nekadar olur.
    Tesekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir