Ana Sayfa / Genel / Dental İmplant Yorumları – Cevapları – Kayseri İmplant

Dental İmplant Yorumları – Cevapları – Kayseri İmplant

İmplant Yorumları
Dişte meydana gelen eksiklikleri tamamlamak için uygulanan implant tedavisinin günümüzde başarılı bir şekilde yapılabildiğini söyleyebiliriz. 30 dakikalık bir uygulama sonucunda gerçekleştirilen bu işlemle ilgili birçok İmplant Yorumları bulunmaktadır. Şimdi sizlere bu ameliyatı geçiren hastaların yorumlarını aktarıyoruz.
Diş implantı, tercih edilecek klinik ve hekime göre yapılabilir. Bu anlamda İmplant Yorumları şu şekildedir;

  • 2 yıl önce implant yaptırdım. Aslında çok korkuyordum ağrı yaşanacak diye. Ameliyat esnasında bir acı hissetmedim. Lokal anestezi yapıldığı için sadece işlemen sonra küçük bir ağrı hissettim. Ameliyat sonrasında çok rahatladım. Uygulama biraz pahalı olsa da şimdi ne kadar bilmiyorum ama estetik olarak kendimi çok iyi hissediyorum.

 

  • İşinde iyi olan birinin yapmasını öneriyorum. Çok az acı yaşanıyor ancak tecrübeli hekimlerde bu ağrı ortadan kalkıyor. Ben yaptırdığım için çok rahatım ve herkese öneriyorum.

İmplant yorumları birçok forum ve internet sitesinde başarılı bir şekilde aktarılmaktadır. Yorumlara devam edecek olursak;

  • Kardeşim 3 sene önce yaptırdı. Şuan çok rahat. Acı çekip çekmediğini soracak olursanız, sadece vida takılırken küçük bir ağrı hissine kapılmış. İşlemden sonra herhangi bir durum yaşamamış. Doktor işlemden önce ya da sonra ağrı kesici veriyor. Bu yüzden tercih edilebilir.

 

  • Diş implantı gerçekten önemli bir işlem. Kısa sürede tamamlanabilir fakat deneyim gerektirir. Bu yüzden çevrenizde araştırma yapın. Hastanelerin diş hekimlerini inceleyin. En çok hangisi tavsiye ve tercih ediliyorsa ona gidin. Ben yaptırdım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Şuan görünümden de fazlasıyla memnunum.

 

  • Geçtiğimiz sene diş implantı yaptırdım. Doktor önce kontrol etti ve alt kısma 1, üst tarafa da 2 tane yapılması gerektiğini söyledi. Randevu aldıktan sonra ameliyatın yapılacağı hastaneye gittim. Benim ki biraz uzun sürdü çünkü 3 tane implant takıldı. Ameliyat sırasında uyuşacağınız için hiçbir şekilde ağrı hissi yaşamıyorsunuz. Uygulamadan sonra hekimin önerilerine göre hareket ettim ve şuan hiçbir sorun yaşamıyorum. Tavsiye ederim.

İmplant yorumları bu şekilde ameliyat uygulamasından geçen hastalar tarafından yapılmıştır. Sizlerde bu yorumları takip ederek uygulamanın başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sizde aklınıza takılan sorularınızı Periodontoloji – İmplantoloji Uzman Doktorumuza sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir