Ana Sayfa / Genel / Dental İmplant için Ortoperio Kliniği

Dental İmplant için Ortoperio Kliniği

Günümüzde başarılı bir şekilde uygulanan implant tedavisinde asıl amaç, diş eksikliği bulunan kişilerin estetik kaygısını ortadan kaldırmak olarak tanımlanmaktadır. Bu konuda Kayseri implant tedavileri başarılı bir şekilde sürdürülürken alanında uzman olan Dr. Erol Özgür OKTAY da çalışmalarını sürdürmektedir. Kayseri Ortoperio Diş Kliniği’nde sunulan bu hizmetlerle birlikte beyazlatma, kanal tedavisi ve diş eti tedavisi gibi seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Kayseri İmplant tedavisinde çokça tercih edilen Dr. OKTAY, Bilim Doktoru unvanına sahiptir. Özellikle de estetik diş eti cerrahisi ve dental implant konusundaki başarılarıyla tanınan Doktor, İmplantoloji ve Periodontoloji bölümünde başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Dişlerini farklı nedenlerden dolayı kaybeden hastaların mutlaka implant tedavisine başvurması gerektiği de bilinmektedir. Sadece dişlerde değil, çene ekleminde herhangi bir sorun yaşayanlar için de bu tekniğin kullanılması önerilmektedir.

Çene kemiği bilindiği üzere dişlerin eksik olduğu yerlerde eriyebilir fakat sorunlu olan dişler çekildikten sonra implant uygulanırsa herhangi bir sorun yaşanmaz. Sağlık durumunda herhangi bir problemi bulunmayan kişilerde de uygulanabilen bu yöntemde en üst düzeyde başarı sağlanabilmektedir. İmplant tedavisinde ilk olarak uygun alt yapı sağlanır ve daha sonra implantlar özenle yerleştirilir. Tedavinin kısa sürede yanıt vermesi adına uzman hekimlerin önerilerine de dikkat etmeniz önemlidir.

Kayseri’de implant tedavisi görecek olan hastalar için son derece başarılı operasyonlar sunulmaktadır. Uygun fiyatlarla alacağınız bu hizmetlerle birlikte estetik açıdan duyduğunuz kaygılar da ortadan kaldırılır. İmplantların kemikle bütünleşmesinden sonra güzel ve sağlıklı bir diş görünümüne sahip olabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde tedavi sürecini yöneten Dr. Erol Özgür OKTAY ve diğer uzman hekimler, diş tedavisinin yanı sıra gülüş tasarımı, koruyucu diş hekimliği ve ortodontik hizmetler de başarı sağlamaya devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir